Chci vyrábět poctivé potraviny

Josef Švejda - www.svejdovavemena.cz
Naše rodinná výroba vánočního cukroví

Nemá smysl budovat Mléčnou farmu, když nemáš odbyt na vyrobené mléko. Zní často výtka mích blízkých.

Tak sem se rozhodl založit tuto rubriku, kde Vás, mé potenciální zákazníky, budu seznamovat s výrobky, které mám v plánu vyrábět a prodávat. Budu rád pokud povedeme dialog o tom, za kolik se dá co prodat a hlavně za jaké ceny by jste byli ochotni mé výrobky pravidelně kupovat. Protože pravidelný odběr je důležitý pro schopnost, uživení se. Litr mléka můžu prodávat klidně za 50 Kč, ale pokud si ode mne takhle drahé mléko koupí jen jeden člověk denně, neuživím se. Z druhé strany mléko za 10 Kč/l v láhvi za 3,50 Kč také není pro mne zajímavý obchod.

Udělám maximum, abych nabídl poctivě vyrobené potraviny za přijatelné ceny v okolí Nepomucka. Třeba i s rozvážkou do domu pokud by o takovou službu byl zájem.

Tady je tedy má první otázka pro Vás:  Raději by jste kupovali mléko v plastové lahvi nebo ve vratné lahvi ze skla? Jak tučné mléko kupujete a proč?

Na závěr Vám chci říci, že tohle je nejlevnější způsob, průzkumu trhu, který mohu ve svém věku podniknout a budu rád, pokud se do něj zapojíte nejen sami, ale řeknete o něm i svým známým a kamarádům. Za všechny Vaše odpovědi předem děkuji.

Autor: Josef Švejda

Bloger o chovu hospodářských zvířat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *